0

FRANŠÍZA – KADERNÍCTVO

Si kadeřník, kadeřnice a je tvoj sen si otvoriť prírodné kadeřníctví? Si podnikateľ/ka a hľadáš zaujímavý a zmysluplný projekt, do ktorého investovať? Je tu šanca pre teba! VOONO ponúka franšízu prírodného kadeřníctví. Podľa vzoru nášho úspešného salónu Baj’s by VOONO, chceme rozšíriť sieť našich prírodných kadeřníctví do ďalších miest po celej Českej republike a na Slovensku. Máš seriózny záujem? Ozvi sa nám pomocou formulára, my už sa o to postaráme.

PRÍRODNÉ KADEŘNICTVÍ
BAJ’S V BRNE

“Úspešné kadeřnictví Baj’s by VOONO som si otvorila, pretože som už nemohla pracovať s chémiou. Vedela som, že potrebujem etické podnikanie. Už prvý mesiac bolo bez reklamy plno. Nelutujem, že som do toho išla,” hovorí o svojej skúsenosti majiteľka Baj’s VOONO kadeřníctva v Brne Dominika.

PRÍRODNÉ KADEŘNICTVÍ
V BRATISLAVE

“Otvorila som si VOONO franšízu na základe toho, že som navštevovala prvú franšízu VOONO a s konceptom a servisom som bola nad mieru spokojná. Preto keď prišla možnosť otvoriť ďalšiu pobočku, ani minútu som neváhala,” hovorí majiteľka bratislavskej pobočky Soňa.

MAPA FRANŠÍZ VOONO

Chcete franšízu? Ozvite sa!

Spolupráce

Alebo nám chcete radšej zavolať?